Antik Dekorasyon Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgileri

 
     
 
 
  Antik Dekor'a Hoşgeldiniz.

Firmamız uzun yıllar İstanbul başta olmak üzere, Türkiye'nin çeşitli illerinde alçı, tavan, aydınlatma, duvar bölme ve kaplama, boya ve dekorasyon işleri yapmıştır. Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, yaptığı her bir projeden başarıyla ayrılmıştır.
Dekorasyonun bir zevk işi olmadığını iddia eden kurucularımız, insan yaşantısının diğer canlılardan ayrılmasında büyük bir etkinin de yaşamaya değer mekanlar olduğunu savunmaktadır. Mekanlarda oluşturulacak atmosferlerin insan hayatına verdiği olumlu enerji, tarih boyuca her uygarlıkta itina ile kullanılmıştır.

Antik dekor, zevkinize göre tasarım yapmak konusunda oldukça deneyimlidir. İster modern bir çizgi, isterseniz klasik bir ortam oluşturmak için hayallerinizi zorlamayın. Doğal görünümlü bir ortamda ihtiyacınız olacak tüm materyaller, aslında duvarlarımızla buluşmak için sizleri beklemektedir. Antik Dekorasyonu diğer dekorasyonlardan ayıran en önemli özellik, müşterisini çok iyi tahlil etmesi, onun fikir ve zevkini, zengin tasarım malzemeleri ile buluşturarak, sıkılmadan yaşayabileceği ortamları yaratmaktır.

Uygulamalarımızdan önce yaşadığımız sıkıntılardan birisi de müşterilerimizin mekanlarının ölçülerine göre uygun bir dekor bulamamalarıdır. Özellikle belirtmeliyiz ki, ölçüleri ne olursa olsun, tüm salonlarınız, yatak odalarınız, hatta işyerleriniz, dilediğiniz her yere uygun mutlaka bir uygulama metodumuz bulunmaktadır. Gerekirse ışıklandırmalar ile dar odalarınızı daha ferah bir yapıya, gerekirse resimler kullanarak karanlık odalarınızı doğaya dönüştürebilirsiniz.

Dekor için gerekli tüm altyapı, malzeme bilgisi ve tecrübeye sahip Antik Dekor, uygun fiyat, kaliteli işçilik ve malzeme kulanım garantisi ile sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Vizyonumuz : İnsanın temel ihtiyacı olan barınma olgusunu, sıradanlıktan çıkartıp, zevkli mekan anlayışına dönüştürecek çalışmalarda bulunmaktır.

Misyonumuz : Milli birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin kalkınmasına destek olabilecek hamlelerde bulunmak, malzeme tedarik ve işçilik yöntemlerinde dışa bağımlılığı azaltarak, yaşanası ortamlar üreten lokomotif firma olmayı başarmaktır.

 

Antik Dekor Yönetimi
      Nisan 2015

 
 

  +90 (532) 434 02 66  info@antikdekoristanbul.com    Petrol Yolu Yeşildere Cad. No: 2-A Ihlamurkuyu Ümraniye - İSTANBUL

Türk Web Ajans